מתנות שכל נגן גיטרה היה רוצה לקבל

כל מי שמכיר גיטריסטים יודע שגיטריסטים אוהבים גיטרות. כל גיטריסט רוצה שתהיה לו גיטרה קלאסית, וגם אקוסטית, וגם חשמלית, וכשיש לו את שלושת אלו, הוא רוצה גם חשמלית טלהקסטר, ועוד גיבסון אחת, ואקוסטית מוגברת ואלי גם גיטרת נפח כדי לנגן ג'אז, וכו' וכו'.

אז המתנה הכי טובה שאתם יכולים לתת לגיטריסט – זו גיטרה חדשה. יש המון סוגים, ולכל גיטריסט יש את השיגעונות שלו. שלא לדבר על כך שהעלויות יכולות להיות מאוד גבוהות. אז נתקדם לרעיונות קצת יותר פרקטיים.

הרשימה האולטימטיבית של מתנות שכל נגן גיטרה היה רוצה לקבל

הטיונר

הטיונר הוא אותו מכשיר שמכוון את הגיטרה. אין גיטריסט שאין לו טיונר, זו הדרך הנוחה ביותר לכוון את המיתרים בגיטרה. נכון שאפשר להשתמש באפליקציות של טיונר בטלפון, אבל אין כמו טיונר פיזי שמונח על הגיטרה, הוא תמיד יהיה הרבה יותר מדויק ונגיש. המחירים של הטיונרים נמוכים, עשרות שקלים בודדים. אם לחבר שאתם רוצים לשמח אין טיונר, אז זה בטוח יהיה מאד שימושי עבורו.

המטרונום

המטרונום הוא מכשיר שמתקתק בקצב קבוע אותו קובעים מראש, הוא מכריח אותנו לשמור על קצב בזמן האימון. כל גיטריסט צריך בסופו של דבר להתאמן עם מטרונום, זו הדרך לשפר את חוש הקצב וכל גיטריסט חייב שיהיה לו מטרונום בבית. גם כאן העלות היא לא גבוהה, עשרות שקלים בודדים.

הקאפו

הקאפו הוא אותו מכשיר שמאפשר לנו לחסום את כל המיתרים יחד. הוא מאוד נפוץ ואפשר להשיג אותו בחומרים שונים כמו עץ, בד, ברזל ועוד. מדובר במתנה מאוד שימושית ויחסית זולה, עשרות שקלים בודדים. שווה לגמרי!

 סטנד לגיטרה

לגיטרה יש תכונה כזו שאם אתה עוזב אותה באוויר, היא פשוט נופלת על הרצפה ומתרסקת. לכן, אין ברירה אלא להניח את הגיטרה במקום כלשהו בין אימון לאימון. אפשר כמובן להחזיר אותה לתיק שלה, או לארגז בו הגיעה מהחנות, אבל זה לא נוח, ולכן הומצא סטנד הגיטרה. יש סטנדים ריצפתיים, יש כאלו שתולים על הקיר, יש כאלו שנועדו לכמה גיטרות בו זמנית. מדובר בחפץ שעושה את החיים הרבה יותר פשוטים לכל גיטריסט.

רצועה לגיטרה

רצועה לגיטרה זה קצת כמו חולצות בארון, אף פעם לא מזיק שתהיה לך עוד אחת. רצועות לגיטרה באות בהמון גדלים וצבעים ורק צריך לוודא שלגיטרה של אותו נגן באמת יש אפשרות להתקין עליה רצועה. אם אפשר, זו מתנה שתמיד כיף לקבל.

 מחזיק לטלפון

המחזיק מאפשר לגיטריסט גם לנגן וגם להסתכל על הטלפון בו זמנית. כך הוא יכול לשים מול העיניים מילים, אקורדים, ואפילו את הקורסים שלנו. ממש שימושי וכיף לקבל.

 

בתגובות תרשמו לנו עוד רעיונות למתנות לגיטריסטים ואפילו איזו מתנה אתם הייתם רוצים לקבל? אולי נפתיע אותכם? תרשמו בתגובות!

Share Button

השאר תגובה: