שאלות ותשובות

בית > שאלות ותשובות

שאלות לגבי תוכן המנוי

 
 
הרשמה לשיעורי הפסנתר והאורגנית / הגיטרה / היוקללה / פיתוח הקול שלנו מאפשרים לכל אחד, גם לכאלו שלא ניגנו מעולם וגם לנגנים מנוסים שרוצים להשתפר, להגשים את החלום שלהם ולהפוך לנגני פסנתר, גיטרה או יוקלילי או פשוט ללמוד לשיר הרבה יותר טוב!

אנחנו עושים את זה בכך שאנחנו מציעים: קורסים למתחילים שלוקחים אותכם צעד אחר צעד, בשיעורים שהם קלים להבנה, עד למצב שתוכלו לנגן שירים מוכרים ומנגינות, עם ובלי תווים, או עד למצב שתשירו בביטחון ובקול חזק וצלול. יצרנו שיעורים ליותר מ-2500 שירים שנועדו לחזק את הידע שנלמד בקורסים, ולהמשיך ולשפר את היכולות הטכניות. לכ-1,100 שירים ישראלים יש תווים שניתן להציג על המסך תוך כדי השמעת השיר, כאשר בקרוב נעלה את התווים לכל השירים הישראלים (לשירים לועזיים כרגע אין תווים להצגה). לאלפי שירים נוספים אנחנו מציעים דפי אקורדים, כך שיש המון תוכן ללימוד.

מעבר לכך, אנחנו מציעים תמיכה מצוות המורים שלנו (כי לפעמים שאלות עולות ויש צורך בעזרה של מורה). אנחנו מציעים תמיכה טלפונית, ואפילו אפשר לשלוח לנו סרטוני וידאו. אנחנו תמיד שמחים לתת פידבק ולעזור!
לגמרי כן! יש לנו קורסים למתחילים שיקחו אתכם צעד אחר צעד עד למצב שבו תוכלו לנגן שירים פופולריים עם ובלי תווים, ואם בחרתם פיתוח קול, הקורסים ילמדו אותכם כל מה שצריך לדעת כדי לפתח את יכולת השירה שלכם.אחרי שמסיימים עם הקורסים אפשר להתקדם לחלקים המאתגרים יותר באתר.

חשוב לזכור שאם בתהליך של הפיכתכם למוזיקאים יצוצו שאלות, נשמח לעזור! צוות המורים שלנו מציע תמיכה בטלפון, בוואטסאפ, במסנג'ר בוידאו, איך שנוח לכם. תשתמשו בזה!
אכן כן!
כל שיעורי הפסנתר שלנו אכן מתאימים לאורגניות ואורגנים, אין שום בעיה!

השיעורים והקורסים שלנו מתאימים לכל הגילאים. יש לנו עשרות אלפי תלמידים בגילאים מגוונים, החל מילדים ובני נוער (כצפוי), אבל גם לא מעט תלמידים בני 70+ שהחליטו להתחיל את המסע המוזיקלי שלהם כתחביב לימי הפנסיה... תזכרו, אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל ללמוד לנגן!

אנחנו מציעים שלושה סוגים של מנויים: תלת חודשי, חצי שנתי ושנתי. כל אחד מהמנויים כולל את כל השיעורים והקורסים, בהתאם לכלי הנגינה הנבחר, ולאלו שרוצים להשתלט על העולם, יש גם מנוי משולב, לכל כלי הנגינה יחד!

שאלות לגבי שיעורי ניסיון והתאמה

בטח! השיעורים הראשונים בכל אחד מהקורסים פתוחים בחינם לכולם, אתם מוזמנים לנסות!

שאלות טכניות

במידה והסרטונים לא עובדים כמו שצריך במכשיר שלך, מומלץ. לנסות את המדריך שלנו לתקלות נפוצות בהזרמת סרטוני וידאו. את המדריך אפשר למצוא כאן: מדריך לפתרון בעיות הזרמת סרטוני וידאו
חד משמעית כן. האתר עומד בכל דרישות האבטחה המחמירות של חברות האשראי ואנחנו מאושרים לסליקת כל סוגי כרטיסי האשראי.
חשוב לדעת, שבשום שלב של תהליך התשלום אנחנו לא שומרים את מספר כרטיס האשראי של הלקוח בשרתים שלנו.
בנוסף אנחנו מקבלים תשלומי דרך Paypal והעברות בנקאיות.
המנוי נפתח באופן מיידי עם ההרשמה.
בלחיצה על כפתור ה"כניסה" בעמוד הראשי, נפתח חלון של "התחברות לאזור האישי", שם תמצאו את האפשרות "שכחת את סיסמתך?", לחיצה על אפשרות זו תוביל אתכם לשינוי הסיסמא בקלות.
 

שאלות לגבי תקנונים זכויות יוצרים וכו'

האותיות של התקנון שלנו דווקא לא קטנות במיוחד ואנחנו לא מסתירים שום דבר. אתם מוזמנים לקרוא את התקנון שלנו כאן.
חשוב לנו לציין שהאתר קיבל את תו אמון הציבור, שבגדול אומר שאנחנו חלק מקבוצת עסקים, שמחוייבת להגינות ולשירות הוגן ללקוחות שלה.

עם כל האהדה שלנו לסרטי פיראטים (מישהו אמר ג'ק ספארו?) אנחנו אתר חוקי לחלוטין, ופועלים תחת רישיון של אקו"ם (אגודת קומפוזיטורים מחברים ומו”לים למוסיקה בישראל).

נעים מאוד, נחמד ששאלתם! אנחנו נגינה אונליין, חברה בע"מ. אנחנו יושבים ברחובות, ואנחנו מפעילים אתרי לימוד נגינה, זה שאתם נמצאים בו, ואת אחיו התאום בגרמניה.
את הסיפור שלנו אפשר לקרוא בעמוד ה"אודותינו", ובכל מקרה תמיד אפשר ליצור איתנו קשר בשעות העבודה בטלפון 058-7916656, במייל [email protected], או באתר עצמו דרך "צור קשר"
ואם תחליטו לבוא לבקר, דורון יכין לכם קפה (נמס של עלית, אנשים פשוטים)...

רוצים לדבר איתנו?

בשמחה! אפשר להשאיר לנו הודעה בטופס למטה, להתקשר אלינו, לשלוח הודעה בוואטסאפ או בפייסבוק, ונשמח להיות בקשר!

שאלות נוספות?
רוצים לדבר איתנו?

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

בשמחה! אפשר להשאיר לנו הודעה בטופס למטה, להתקשר אלינו, לשלוח הודעה בוואטסאפ או בפייסבוק, ונשמח להיות בקשר!

השם שלך ה-Email או הטלפון שלך סיבת הפניה הודעה

נגינה אונליין בע”מ

כרמל 17 רחובות

058-7916656

[email protected]