בית הספר הגדול בישראל ללימודי
נגינה ופיתוח קול אונליין

בית הספר הגדול בישראל
ללימודי נגינה ופיתוח קול אונליין

בית > אודות

הסיפור שלנו

כאנשים שמוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלהם ניסינו להבין: הרי כמעט כל אחד היה שמח לקבל את המתנה הענקית של נגינה, אז איך זה שיחסית כל כך מעט אנשים באמת עושים את זה? ואז נזכרנו בשלבים הראשונים של הלמידה. קודם כל צריך למצוא מורה פרטי רלוונטי מהאזור, אחר כך קובעים שעה בשבוע ובסוף משלמים די הרבה כסף וגם פורשים אחרי שנה... ואז חשבנו, שפשוט חייבת להיות דרך אחרת.

אם תשאלו אותנו, ללמוד לנגן זה משהו שצריך לקרות באמצע הלילה, באחר צהריים רגוע, דבר ראשון על הבוקר עם הקפה ובקיצור - מתי שמתחשק לנו. והמחיר? הוא צריך להיות כזה שישאיר לנו מצב רוח גם לנגן. אז החלטנו להקים בית ספר ללימוד מהבית. זה היה לפני 15 שנים.

ומאז למדנו המון: למדנו איך מייצרים שיעורים שמשמרים מוטיבציה, ואיך בסופו של דבר גורמים לעשרות אלפי אנשים ללמוד לנגן. למדנו גם שלא משנה כמה השיעורים שלנו יהיו טובים וברורים, התלמידים שלנו תמיד יצטרכו פידבק של מורה אמיתי, שיתן להם חוות דעת על הנגינה שלהם, ויעזור להם להתקדם. ובגלל זה צוות המורים שלנו נמצא במגע קבוע עם התלמידים, עונה לשאלות, בטלפון ובוידאו, נותן פידבק, מתקן ומוודא שכולם מצליחים לנגן.

ומאז ועד היום, אנחנו מלמדים תלמידים פרטיים, עובדים עם בתי ספר (בשנת 2022 התקבלנו לחממה הטכנולוגית של מערך המחקר והפיתוח של משרד החינוך) אנחנו עובדים עם עיריות ומוסדות, בעלי האישורים הנדרשים ממשרד החינוך ונושאים בגאווה את תו אמון הציבור להגינות בעסקים. זה הסיפור שלנו.

רוצים להצטרף? אנחנו מחכים לכם!

הערכים שלנו

מחויבות לתוצאה

המטרה העיקרית שעומדת לנו מול העיניים היא לאפשר לתלמידים להגשים את היעדים שלהם בכך שיצליחו לנגן את השירים שהם אוהבים ולהינות מהמתנה המופלאה שהעיסוק במוזיקה מעניק לנו. ללמוד לנגן ולשיר. זה קודם כל.

מחויבות להנאה

אם לא נהנים מהליך הלמידה - לא מתמידים. הכי פשוט שיש. זאת הסיבה שאנחנו “שוברים את הראש” על כל שיעור ושיעור, ועל כל מטלה ותרגיל, ומקפידים שהלמידה תהיה מהנה, כיפית, ולפעמים אפילו מצחיקה. הכל הכל, כדי לשמר את המוטיבציה, ולאפשר לתלמידים להתקדם ולנגן.

מחויבות להיות שם בשבילכם

בלימודים באונליין, או באפליקציות, התלמידים לרוב נמצאים לבד, מול התוכנה, מול המסך, ומקווים שהם עושים מה שצריך. אצלנו זה לא ככה, אנחנו מאמינים במגע אישי, בכך שתלמיד צריך לקבל פידבק מהמורה, ולכן צוות המורים שלנו נמצא במגע אישי עם התלמידים, בטלפון, בוידאו, עונים על שאלות, נותנים פידבק ומתקנים, ועושים הכל כדי שתצליחו.

מחויבות להגינות בעסקים

אפשר לדבר על מוסיקה עד מחר, אבל בכל זאת אנחנו עסק. אבל לא סתם עסק, אלא אחד שנושא בגאווה את תו אמון הציבור. וזה אומר שאנחנו מחוייבים ובודקים אותנו על אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, כיבוד החוק, הגינות בעריכת חוזים וקיומים. או במילים פשוטות, אנחנו מהחבר’ה הטובים.

שיתופי פעולה

לאורך השנים יצרנו שיתופי פעולה עם גופים שונים ואנשים נהדרים הנה חלק מהם:

רוצים לדבר איתנו?

בשמחה! אפשר להשאיר לנו הודעה בטופס למטה, להתקשר אלינו, לשלוח הודעה בוואטסאפ או בפייסבוק, ונשמח להיות בקשר!

רוצים לדבר איתנו?

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

בשמחה! אפשר להשאיר לנו הודעה בטופס למטה, להתקשר אלינו, לשלוח הודעה בוואטסאפ או בפייסבוק, ונשמח להיות בקשר!

השם שלך ה-Email או הטלפון שלך סיבת הפניה הודעה

נגינה אונליין בע”מ

כרמל 17 רחובות

058-7916656

[email protected]