נגינה - אודותינו
נגינה - האתר ללימוד נגינה בגיטרה ופסנתר
בית הספר האינטרנטי ללימודי נגינה הגדול בישראל

אודות בית הספר

הסיפור של בית הספר שלנו מתחיל איפהשהוא בשנת 2008, כאשר דורון סלומון, ממקימי האתר העלה סדרה של סרטונים קצרים ל - Youtube בהם הוא מלמד איך לנגן שירים פופלריים בפסנתר. הסרטונים הללו הפכו להצלחה מסחררת (מיליוני צפיות), והאסימון נפל, אפשר ללמוד לנגן דרך האינטרנט!

מכאן לשם, הוחלט על הקמה של אתר ישראלי, בית ספר למוסיקה אינטרנטי, בעברית, אשר ילמד את יסודות הנגינה בפסנתר ובגיטרה. בתחילה הוחלט שהדגש יהיה על מוזיקה ישראלית, אך עם הזמן ולאור הביקוש כמות השיעורים התרחבה ואנו כיום מלמדים שירים ויצירות מכל תקופה ומכל סגנון.

בית הספר שלנו כולל מאגר עצום של כ-5000 שיעורים (צריך חיים שלמים כדי ללמוד את כולם) ואנחנו גאים בכך שאצלנו אפשר ללמוד שירים מכל ז‘אנר! החל משירי ארץ ישראל, דרך שירי הלהקות הצבאיות, רוק, פופ, ים תיכוני, שלמה ארצי, עומר אדם, סטטיק ובן אל תבורי, ישי ריבו, יהורם גאון, הביטלס ומוצארט, הכל מהכל! וכמובן, אנחנו לא עוצרים, מאגר השירים והשיעורים רק הולך וגדל מדי חודש!

צוות בית הספר כולל כ-15 מורים, ו-4 אנשי מנהלה שעסוקים במענה לפניות תלמידים וכמובן ביצירת שיעורים חדשים ומגוונים!

החזון שלנו הוא להנגיש את חדוות הנגינה לכמה שיותר אנשים, דרך מחירים נמוכים (90% יותר זול מעלות שיעורים פרטיים), וכמובן על ידי השימוש באינטרנט שמאפשר נגינה מכל מקום ובכל שעה. אנו מתגאים בכך שאנחנו מחזיקים בתו אמון הציבור, מה שאומר שאנחנו שקופים והוגנים עם התלמידים שלנו. אנחנו החבר‘ה הטובים :)

לאור ההצלחה של האתר (ותודה לכל עשרות אלפי התלמידים שלנו), עלה לאוויר בגרמניה בשנת 2015 אחיו התאום של האתר ששמו בישראל (או בעיקר בגרמניה) LiederLernen.de.

אז זה הסיפור על קצה המזלג. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ולנגן איתנו!

יצירת קשר

בבקשה הכנס את ההודעה שלך

הזן את כתובת הדוא"ל

תודה! ניצור קשר בהקדם!

stamp

נגינה אונליין בע“מ

ש . בן ציון 26/4,
רחובות, 7646516
ישראל

[email protected]

058-7916656